شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات سلام هیئت
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی سلام هیئت به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت سلام هیئت و استفاده از خدمات ارائه شده توسط سلام هیئت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سلام هیئت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سلام هیئت از سوی کاربر است.لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
رعایت قوانین پایین در حین استفاده از خدمات سلام هیئت برای همه مشترکین الزامی است و عدم پایبندی به آن قطع اشتراک و پیگیری قانونی را موجب میشود
* مطابقت با فرمایشات و توصیه های رهبر معظم انقلاب در رابطه با هیات، مداحان و سخنرانان رجوع شود به khamenei.ir
* رعایت و التزام به قوانین کشور
* عدم سوء استفاده از سرورها، محیط پشتیبانی و خدمات ارائه شده توسط سلام هیئت
* مغایرت نداشتن با شئونات اخلاقی و عرف جامعه
* اهانت آمیز نبودن به مقامات سیاسی
* عدم ایجاد تنش و التهاب سیاسی
* عدم تمسخر یک شهروند
* اهانت آمیز نبودن به اقلیت های قومی و مذهبی


کلیه مطالب ارسالی در بخش سامانه تیکتی بین سلام هیئت، اعضا و مشترکان محرمانه بوده و انتشار آن نقض قوانین محسوب میشود
تمام خدمات و محصولات و مقالات و کدها و محتوای سلام هیئت تحت قانون کپی رايت حمايت می شوند ، کپی ، ارائه غلط ، سوء استفاده و ویرایش آن منع شرعی و قانونی دارد.
در سايت سلام هیئت لينکهای متعدد به سايتهای گوناگون و کانالهای مختلف صوتی و تصویری برای هیات گوناگون وجود دارد. سلام هیئت البته در حد توان نظارت دائمی انسانی و نرم افزاری بر تمامی کانالها دارد ولی هيچگونه کنترل و مسئوليتی در رابطه با محتوای اين کانالها نداشته و مسئولیت محتوای کانالها با ناشران آن است. همچنين در قبال محتوا و تغييرات و به روزرسانی آنها مسئوليتی به عهده سلام هیئت نيست. دادن لينک به يک سايت یا هیئت به معنای تعيين محتوا يا خط مشی آن سايت نيست و به معنای اين نيست که سلام هیئت با هیئت يا مسئولين آن سايت روابطی دارد و يا از آنها پشتيبانی می کند .
در صورت مشاهده تخلف میتوانید از سامانه تیکتی در کوتاهترین زمان ممکن گزارش آن را برای پیگیری از جانب ما ارسال کنید.
سایت سلام هیئت تابع کلیه قوانین موضوعه کشور به خصوص قانون تجارت الکترونیک است لذا نقض هر رفتاری که متضمن نقض هریک از قوانین کشور باشد مجرمانه تلقی میگردد و قابل پیگیری است .

قوانین عمومی
- توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سلام هیئت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سلام هیئت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
- مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سلام هیئت اقدام کند.
- خریداران حداکثر تا 2 روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.
- مسئولیت‌های مربوط به کیفیت صدا و تصویر، محتوا، شرایط و همچنین فعالیتهای مشتری و هیئت یا موسسه بر عهده خود مشتری است.
- خریداران حداکثر تا 2 روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.
- سفارش‌هایی که دارای حداقل یک کالا باشند و تا ساعت 15 هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل 1 روز کاری بعد آماده تحویل خواهند شد.
- در شرایط خاص مثل فروش ویژه، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات فروشندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و سلام هیئت مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سلام هیئت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به سلام هیئت ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سلام هیئت به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
توجه داشته باشید که شماره های مندرج دز صفحه ارتباط با ما تنها شماره‌‌هایی است که سلام هیئت از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه سلام هیئت را به اطلاع کاربران می‌رساند.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان سلام هیئت، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام سلام هیئت است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به admin@salamheyat.com اطلاع دهید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
سلام هیئت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
سلام هیئت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت سلام هیئت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سلام هیئت، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سلام هیئت جزئی از اموال سلام هیئت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سلام هیئت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سلام هیئت محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سلام هیئت و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار سلام هیئت است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت سلام هیئت و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای سلام هیئت محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات سلام هیئت، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. سلام هیئت محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.salamheyat.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت سلام هیئت هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.salamheyat.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش
- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. سلام هیئت به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
- حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای سلام هیئت محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
- در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
- سلام هیئت مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای سلام هیئت محفوظ است.
- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت سلام هیئت، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای سلام هیئت محفوظ است. سلام هیئت در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت سلام هیئت می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌ توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، سلام هیئت جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
- با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور به نام حقوقی برای آنها صادر شود، اطلاعات حقوقی و مشخصات سازمان موردنظر را وارد کنند و برای دریافت فاکتور رسمی یا در قسمت پشتیبانی سایت با بخش امور مالی تماس بگیرند.
همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور به نام شخص حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.

سرویس مهلت تست 7 روزه سلام هیئت
در راستای ایجاد سرویس‌‏های ارزش افزوده، سلام هیئت این امکان را ایجاد نموده تا کلیه محصولاتی که نیاز به تست دارند، تا 7 روز پس از تحویل، دارای فرصت تست باشند.
لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش سلام هیئت کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود.


محتوا
© کلیه محتویات سایت سلام هیئت شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت سلام هیئت تعلق دارد.

نمایندگی
سلام هیئت در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی سلام هیئت اطلاع دهید.

انتخاب نام کانال
پس از انتخاب نام کانال ، چنانچه این نام مربوط به برندها و مارکهای تجاری خاص و یا وبسایتهای ثبت شده باشد ، در صورت تماس نمایندگان رسمی این شخصیتهای حقوقی ، امتیاز استفاده از نام کانال پس از مکاتبه با دارنده کانال ،به آن شخص اعطا خواهد شد.

لازم به ذکر است که هدف قوانین بالا ارائه خدمات درجه یک و محیطی آرام و امن برای مشترکان ما و به نوبه خود شنونده ها و بیننده های مشترکان است فلذا در صورتی که هر کدام از قوانین فوق به تشخیص ما نقض شده و یا احتمال نقض آن میرود سایت سلام هیئت حق خود را برای عدم ارائه و یا قطع سرویس محفوظ میدارد و موضوع را از طریق پلیس فتا و مراجع ذیربط پیگیری خواهد کرد .